
Нічник колонка космонавт Y-598 Bluetooth колонка USB SD FM 7 режимів освітлення RGB
890 ₴
- Немає в наявності
- Код: Y-598
- +380 (67) 637-77-78
Нічник колонка космонавт Y-598 Bluetooth колонка USB SD FM 7 режимів освітлення RGB
Нічник у вигляді космонавта, що левітує, поєднує в собі інноваційний дизайн, м'яке RGB-освітлення і вбудовану Bluetooth-колонку для прослуховування улюбленої музики.
Цей стильний аксесуар допомагає створити теплу і розслаблюючу атмосферу в будь-якому куточку будинку, чи то спальня, вітальня, чи то робоче місце. Керування світлом здійснюється за допомогою зручної сенсорної кнопки.
Характеристики:
- Версія Bluetooth: 5.0
- Відстань Bluetooth: 7-10 метрів
- Колір освітлення: 7 режимів освітлення RGB
- Робоча напруга: 5В
- Потужність: 5 Вт
- Розміри: 160 х 105 х 205мм
- Ємність акумулятора: 1200mAh
- Вага: 430 грам
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колір плафона | Срібний, Білий |
| Форма світильника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 105 мм |
- Ціна: 890 ₴







