
Електро покрывало Valisana 120х150 электроодеяло электропростынь от 1 шт дроп и опт
720 ₴
- В наличии
- Код: Valisana120х150
- +380 (67) 637-77-78
Електро покрывало Valisana 120х150 электроодеяло электропростынь от 1 шт дроп и опт
Якісне Електроодіяло Valisana забезпечує заспокійливе тепло і комфорт. Рекомендується для тих, хто піклується про своє здоров’я. Електрична ковдра заспокоює невралгії, допомагає розслабити м’язи і поліпшує циркуляцію крові. Рекомендується при лікуванні симптомів артриту та ревматизму. Забезпечує швидке і рівномірне розподілу тепла. Це дозволяє вам із задоволенням відпочити в теплому ліжку всього через кілька хвилин після включення електричного ковдри. Одіяло виготовлено з м’якого та ніжного матеріалу. За допомогою регулятора температури ви можете визначити рівень температури і захист від перегріву.
Характерики:
- Матеріал: 100% поліестер
- Сила: 40-60 Вт
- Довжина шнура: м
- Пульт: 1
- Рівні нагрівання: 2
- Захист від перегріву
- Габарити (ШхД): 120x150 см
- Виробник: Валісана
- ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ У НАС?
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 40 град. |
| Время нагрева | 15 мин |
| Размер | Полуторный |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 120 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Функция автоотключения | Нет |
| Защита от перегрева | Нет |
| Таймер | Нет |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 55 Вт |
| Длина шнура | 1.2 м |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип | Электрические простыни |
- Цена: 720 ₴







